Lajmet kryesore

recent/hot-posts

Recent posts

“Ky ma ndez llampën, është...”/ Ja çfarë thotë Luljeta e ‘Përputhen’ për Ramën...
"Nga Veriu në Jug për 3 orë"/ Rama: Investim për Shqipërinë drejt Europës!
“Tërmet” në PS, zbardhet urdhëri i Ramës që do të sjellë ndryshime të mëdha....
E Fundit/ Rama jep lajmin fantastik, për herë të parë në Shqipëri sot ndodh...
Kryeministri Rama merr vendimin e papritur, bën lëvizjen surprizë në PS...
LSI drejt shkrirjes si parti, ja ç’do ndodhë me Metën dhe Monën. Po i pret...
"Duhet nisur me vilat tek Gjiri i Lalëzit”.| SPAK të rrethojë zonën e Saliut dhe..
I ndryshon jetën çdo shqiptari/ Rama na tregon 3 pikat e kthesës, ndërtojmë...
100 vite pritje/ Rama jep lajmin e bukur: Për herë të parë, nis puna për të ndërtuar...
Load More That is All