“Do ta çojmë LSI-në për skrap”/ Meta na habit: Kush e duron Monikën...

Presidenti Ilir Meta është pyetur nga gazetarët për deklaratën e kryeministrit se do ta çojë LSI-në për skrap. 

Ilir “Floriri” siç e quan populli duket se ka humbur qetësinë, bërtet dhe çirret pasi të gjithë sondazhet e nxjerrin humbëse LSI-së. 

“Ashtu siç po sillet Rama, LSI-ja do ta trefishojë votën. Unë pastaj kam merak se kush e duron Monikën që do të thotë “ja çfarë e dallon drejtimin nga një grua ndryshe nga një burrë” ”, tha Meta.