Ish-ministri i LSI-së na tregon çfarë do ndodhë kur Luli të humbë zgjedhjet e 25 prillit

Ish-ministri i LSI-së, Ylli Manjani ka parashikuar çfarë do të ndodhë kur Lulzim Basha të humbë zgjedhjet e 25 prillit.

Siç e parashikojnë sondazhet LSI-ne dhe PD-ne e pret një humbje tjetër pasi populli shqiptar pritet të zgjedhë sërish Edi Ramën.

“Nëse Lulzim Basha nuk vjen në qeveri mund të jetë një humbje për karrierën e tij, por zgjatja e jetës së një pushteti të Edi Ramës është përgjegjësia dhe kosto e jonë. E në këtë pikë s’na ka faj më askush, Luli do ikë në punën e tij” – shkruan Manjani.