Po bëjnë ‘Pazar’ për pushtetin/ Takohen sërish Monika dhe gruaja e Lulit, diskutojnë...

Mesditën e sotme kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është parë të takohet me Aurela Bashën, bashkëshorten e Lulzim Bashës. 

Në prag të fushatës, Aurela është bërë mjaft aktive në rrjetet sociale duke postuar foto për të na treguar sa shumë familjar është Luli që kandidon për kryeministër. 

Tashmë me takimin e shpeshta Mona – Aurela po bëjnë pazar për “tepsinë” e pushtetit familjar që kërkojnë dy zonjat.