400 mijë euro mobilim/ Vila luksoze e Ilir Metës me 11 WC dhe helikopter që...

Vila e Ilir Metës në Gjirin e Lalzit ka një shpenzim përrallor. 2000 m2, oborr me ullinj dhe palma që u sollën me helikopter si dhe brenda në vilë ndodhen 11 WC.

Mobilimi kushton mbi 400 mijë euro. Kjo është thjesht vila për fundjava sepse ata jetojnë në një pallat 5 katësh ku 4 kate janë banesa e tyre në qendër të Tiranës në zonën e bllokut. 

Sipas Monikës edhe macja ka tualetin e veçantë për të kryer nevojat personale. Bëhet fjalë për shtëpinë në Gjirin e Lalzit të Metës.