Basha apo Rama? Gazetarja shqiptare e thotë hapur: Ja kush më pëlqen...

Aulona Musta u shpreh se një nga politikanët që e argëton më së tepërmi, është kryeministri Edi Rama.

Gazetarja e njohur e showbizit e pranon se Rama është politikani i saj i preferuar. 

"Edi Rama është një personazh shumë karizmatik si në rrjetet sociale, ashtu dhe në television. Rama është i preferuari im. Ndonjëherë shkrihem së qeshuri me postimet që bën Rama në Instqgram, më argëton shumë”, tha Aulona.