“Bëmë baba të të ngjaj”/ Djali i Ilir Metës shkon për të shpëtuar të atin nga...

Besart Meta, djali i Presidentit Ilir Meta ka shkuar pranë zyrave të FRPD-së për të mbështetur Opozitën në aksionin e saj kundër Bashkisë Tiranë që kërkoi lirimin e këtyre zyrave. 

Djali i Metës mban një maskë të kuqe dhe qëndron mes turmës së të rinjve të LSI-se. Aty ndodhen edhe anëtarë të tjerë të Opzitës si Lulzim Basha, Petrit Vasili dhe Erisa Xhixho. 

Në sherr u përfshi presidenti Ilir Meta i cili u shfaq i dehur duke bërë një reagim të turpshëm, ndërsa djali shkoi për ta shpëtuar nga aksioni policor.