Ç’po ndodh?/ Kryeministri Rama papritur viziton familjen e Klodian Rashës, presim...

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka vizituar familjen e të riut Klodian Rasha. 

Kjo është një vizitë e papritur që kryeministri Rama kryen në familjen e të ndjerit që u qëllua nga efektivi, Nevaldo Hajdaraj më 8 dhjetor. 

Kryeministri Rama i ka premtuar sërish drejtësi familjes, ndërsa Nevaldo Hajdaraj ka përfunduar nën akuzë për “vraasje me dashje” dhe pritet që të hidhet shorti për të caktuar trupën gjyqësore.