"Do ta bëjmë natën-ditë"/ Basha bën deklaratën qesharake, reagon Rama: Ti je...

Kryeministri Rama ka publikuar në Instagram një video të shkëputur gjatë fjalimit të kreut të PD, gjatë prezantimit të projektit të tij për zgjedhjet e 25 prillit.

S’kishte si të ndodhte ndryshe dhe Lulzim Basha ka shtuar një tjetër gafë në “CV e tij të larmishme”. 

Gjatë fjalës së tij Basha në vend që të thoshte shprehjen “ta bëjmë natën ditë”, ka thënë “ta bëjmë ditën-natë”, sigurisht për të fjetur gjumë.