“Do të shihemi prapë”/ Rishfaqet Saimir Tahiri dhe sot bën reagimin prekës...

Ditën e sotme ka reaguar ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri. 

Tahiri ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të mikut socialist, Bashkim Finos duke i premtuar se do të "shihet sërish".

“Ehh mo Baç, nuk bëri shaka kjo. Qesh nga andej lart, me puron tende ne dore miku im. Do shihemi prapë dikur”, shkruan ish-ministri Saimir Tahiri i cili shpërndan foton me Finon.