E nxjerr në shesh/ Arjola Demiri na habit: Unë jam demokrate, Luli ma kërkoi...

Arjola Demiri është zyrtarisht në mbështetje të PS në fushatën për zgjedhjet e 25 prillit.

Aktorja nga Tropoja na ka treguar se Luli i ka kërkuar votën, ndërsa ajo ka refuzuar demokratët duke u bashkuar me PS-në.

"Luli më kërkoi votën por unë nuk i besoj sepse jam e zhgënjyer me PD-në. Tek PS gjeta veten dhe Rama ka bërë investime të mëdha në qytetin tim të lindjes, Tropojës", tha Arjola.