Ilir Meta shfaqet i dehur/ Raki dhe verë, presidenti bëhet "gaz i botës", shikoni ku...

Ditën e sotme është publikuar një video e presidentit Ilir Meta, teksa ky i fundit ndodhet në lokal me disa persona të tjerë dhe festojnë së bashku.

Lokali ku ndodhet Meta është te Rruga “Fortuzi” në Tiranë, ndërsa kreu i shtetit shfaqet i dehur me gotë vere në dorë, i rrethuar nga disa persona. 

“Presidenti në krye të shtabit elektoral duke mbrojtur kushtetutën në një tavolinë me verë birra e raki. Faleminderit djema që na e kthyet në normalitet”, shkruan Mero Baze.