Kush i fiton zgjedhjet Rama apo Luli? Aktorja e Portokallisë na habit me përgjigjen...

E ftuara e kësaj së diele në emisionin “Why Not” ka qenë aktorja e njohur e Portokallisë, Renada Çaçi e cila njoihet nga të gjithë si "Luzja" 

Gjatë intervistës Renada bëri një parashikim për zgjedhjet ne 25 prillit, ku në garë janë Edi Rama dhe Lulzim Basha.

“Më 25 prill fiton PD-ja, jam demokrate e flaktë”- përgjigjet aktorja ekstravagante.