Mendjen tek Shqipëria/ Rama shfaqet me telefon në vesh: "Alo? Çfarë ka…

Kryeministri Edi Rama ka dërguar një ‘mesazh të koduar’ nga Brukseli, disa orë pasi Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi firmosën një marrëveshje "pazari".

Me telefon në vesh dhe i ulur në një parvaz, Rama ka publikuar foton nga Brukseli, krah të cilës shkruan: "Alo? Ça ka naj gjo anej nga Shqipëria… "

Shqiptarët do të votojnë më 25 prill, kurse "banda" Saliu - Meta kërkojnë ta marrin peng vendin.