Nuk e priste askush/ Çiljeta zyrtarisht largohet nga PD, “Më 25 prill do të votoj...

Tashmë është gjithçka zyrtare. Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga largohet nga Partia Demokratike dhe i bashkohet fushatës së socialistëve të Tiranës.

Çiljeta është shfaqur sot në Kavajë me Erion Veliajn dhe është shprehur se ndoshta shumë persona mund të jenë të habitur që e shohin atje, me të, por thotë se: “Lali Eri i ka fituar zemrën”.

Çiljeta na ka zbuluar se vota e saj shkon për Edi Ramën, ndërsa për Lulin thotë se është një zhgënjim i madh.