PS apo PD? Françeska Jaçe zbulon votën e saj: Kryeministër do të bëhet...

Modelja e njohur, Françeska Jaçe ka zbuluar votën e saj për zgjedhjet e 25 prillit. 

Bukuroshja nga Vlora së fundmi na ka befasuar të gjithë duke thënë se është angazhuar me fushatën elektorale nën siglën e Partisë Socialiste.

PS apo PD? “Në të ardhmen unë do bëhem politikane dhe do të kandidoj për deputete. Ne nga Vlora anojmë më shumë nga e kuqja (roza), domethënë do të votoj për PS-në. Jam e bindur që pas 25 prillit Edi Rama do të bëhet sërish kryeministër”, tha Franceska.