“Unë jam demokrat, do votoj për PS-në”/ Rama bën komentin epik, i thotë që...

Kryeministri Edi Rama ka shkëmbyer disa batua me demokratët në Shijak.

Kreu i Qeverisë tha se nesër fillon vaksinimi masiv, ndërkohë që një prej qytetarëve i tha se është demokrat dhe do e votojë Edi Ramën. 

Qytetari: Unë jam demokrat, por do votoj për ju Edi.
Rama: Demokrat je ti? Tani do tu bëjmë të gjithëve vaksinat do jeni më të qetë edhe juve demokratët. Do të shpëtoni, nesër intensivisht për të gjitha moshat më të larta, vjehrrat do i keni top në shtëpi.