Zgjedhjet e 25 prillit/ Flamur Noka del kundër parashikimit të PD-së: Ja sa deputet...

Ish-deputeti, Flamur Noka na ka haabitur të gjithë pasi del kundër parashikimit të PD-së në zgjedhjet e 25 prillit. 

Mesa duket Noka ka harruar që të gjitha sondazhet e nxjerrin humbëse PD-në dhe LSI-në, të dy partitë nuk mund të marrin më shumë se 65 mandate.

“PD në 25 prill bashkë me aleatët është e sigurt drejt një fitore plebishitare në historinë e kësaj demokracie. Në Tiranë objektivi i PD është 20 mandate. Në të gjithë Shqipërinë ne do të kalojmë 84 mandate” – tha Noka.