As vetë stafi i PD nuk i beson Bashës/ Papritur ja çfarë shkruajnë, “Në zgjedhje...

Në një kohë kur na ndajnë më pak se dy javë nga zgjedhjet e 25 prillit, stafi i Bashës ka "shënuar një autogol". 

Njerëzit që punojnë tek “Byrektorja” e PD e kanë humbur përqendrimin duket kanë dalë nga “shinat” pasi as vetë nuk e besojnë që Luli synon postin e kryeministrit. 

Në faqen zyrtare të PD është ngatërruar partia dhe kanë shkruar: “Basha në fshatrat e Përmetit. Shumica e shqiptarëve votojnë PS, votojnë ndryshimin”.