"Bën fushatë me LSI-në"/ Rama na tregon ftyrën e vërtetë të Metës, "Është ka...

Kryeministri Rama ka folur sërish për Ilir Metën i cili po bën fushatë me LSI-në.

Rama tha se Ilir Meta është zyrtarisht kandidatë në Vlorë, nën siglën e partisë së tij politike. 

"Presidenti ka.. ose më saktë Ilir Meta është kandidat zyrtar i partisë së tij në Vlorë. Ai bën një fushatë skutave, me subjekte të OFL-së i shoqëruar me gjykatës e prokurorë te korruptuat. Ëndërrojnë Revanshin nëpërmjet Saliut dhe Ilirit që të marrin peng Drejtësine e Re”, tha Rama