Blinte vota/ Djali i LSI-së kapet "mat" çështja i kalon SPAK-ut. Ku je o Ilir Floriri?

Rasti i dytë brenda pak ditësh që LSI shpërndan para për të blerë vota. 

Vlonjati Jursield Muçaj dhe turku Abdulgafur Balikci janë ndaluar nga policia. 23 vjeçari turk i ka ofruar para për lista votuesish të riut vlonjat, e gjitha kjo bëhet për llogari të LSI-së duke siguruar vota. 

Tashmë, kjo çështje i ka kaluar në dorë Prokurorisë Speciale SPAK. Po Ilir Meta ku ndodhet? Sepse tha që do i priste dorën atyre që blejnë vota.