Braktis LSI-në/ Befasia: Xhensila dhe Bes Kallaku dalin kundër dhe votojnë për...

Çifti i njohur, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë votuar paraditen e sotme. 

Xhensila ka publikuar në Instastory një foto të duarve të tyre, ku vihet re shenja e votimit në gisht. Këtë postim këngëtarja e ka shoqëruar me një trëndafil të kuq, që simbolizon Partinë Socialiste. 

Çifti që njihet për lidhjen e ngushtë me Ilir Metën mesa duket kanë tradhtuar LSI-në dhe vota e tyre shkon për socialistët dhe Edi Ramën.