Çfarë ministrie do t'i jepni Bashës në qeveri? Rama e zbulon dhe thotë që...

Kryeministri Edi Rama është tallur keq me Lulzim Bashën i cili njihet për aftësinë e tij për të fjetur “gjumë”. 

I ftuar në emisionin “Fiks Fare”, Rama është pyetur nga moderatorët Dori dhe Devi se çfarë ministrie do t’i jepni Lulzim Bashës nëse do të kishin bashkëpunim. 

“Ministrinë e Shtetit për relaks”, tha Rama me shaka.