Det me njerëz/ Rama habitet me pritjen e jashtëzakonshme, stadiumi plot dhe ...

Kryeministri Rama po zhvillon ditën e sotme një takim përmbyllës të ‘jashtëzakonshëm’, në qytetin e Elbasanit ku mijëra qytetarë janë mbledhur për mbështetjen në zgjedhjet e 25 Prillit.

Edi Rama është befasuar nga pjesëmarja e jashtëzakonshme ku i gjithë stadiumi “Elbasan Arena” është mbushur plot, madje edhe sheshi jashtë stadiumit është plot ku janë vendosur monitorë. 

Kryeministri Rama tha se Elbasani do t’i japë shuplakën e fundit Sali Berishës, Ilir Metës , Lulit dhe Monikës.