“Do ikësh nga PS po humbe?”/ Rama heq mikrofonin dhe e thotë troç: Më...

Kryeministri Rama e ka lënë në mes intervistën me gazetarin Ilir Babaramo në Report Tv. 

I bezdisur nga një sërë pyetjesh për reformën në drejtësi, punën e SPAK, mos-hetimin e tenderave si ai për uniformat e ushtrisë apo tenderi për ndryshimin e logos së TKOB kanë nervozuar kreun e qeverisë. 

Gazetari e ka pyetur nëse do të largohet edhe nga PS nëse humbet zgjedhjet, por Rama ka hequr mikrofonat dhe i tha në heshtje: “Këtu do më kesh pa merak, kryeministër”