"Do të vij në Shqipëri"/ De Biasi e thotë troç emrin: Më 25 prill do të votoj për...

Ganni De Biasi ka pasaportë shqiptare dhe zotëron të drejtën e votës më 25 prill.

Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare na ka treguar hapur për cilën parti do të shkojë vota e tij. 

Basha apo Rama? "Të dielën do të vij në Shqipëri për të votuar Partinë Socialiste dhe Edi Ramën. Shqipëria ka bërë progres, mendoj se Rama ka investuar në sport më shumë se çdo kryeministër tjetër i Shqipërisë", tha De Biasi.