Fitorja e PS-së/ Për herë të parë reagon Rama, bën lëvizjen e papritur: "Në orën...

Kryeministri Edi Rama ka shpallur fitoren e socialistëvë në zgjedhjet e 25 prillit.

Rama lajmëron se në orën 18:00 në sheshin Skënderbej do të festohet fitorja e madhe. 

"Sot në 18.00, në Sheshin Skënderbej, skuadra kampione e patronazhistëve, koordinatorëve, drejtuesve, deputetëve dhe kush të dojë të na bashkohet për përqafimin e fitores. Fitoreeee", shkruan Rama.