Kush po fiton, Rama apo Basha? Del e vërteta, ja cilin po ndjekin shqiptarët...

Kryeministri Edi Rama dhe demokrati Lulzim Basha, mbrëmjen e sotme janë live në rrjetin social facebook, në emisione të ndryshme.

Shqiptarët duke pasur mundësi që t’i ndjekin dhe online, ku tregojnë kështu pëlqimet e tyre personale. 

Lulzim Basha po ndiqet në Facebook-un e tij nga 3.7 mijë ndjekës, ndërsa Edi Rama po ndiqet nga 9.7 mijë ndjekës. Kjo është një diferencë e madhe, e cila tregon se Bashën e pret humbja.