Lajm i Fundit/ Numërohet kutia e parë e zgjedhjeve, ja rezultati surprizë...

Ka nisur tashmë numërimi i votave në kutitë e votimit në vend. 

Kutia e parë është numëruar në Pustec. Partia Socialiste e ka nisur mbarë duke marrë avantazhin me 118 vota, Partia Demokratike 114 vota dhe LSI 17 vota. Pusteci ka 7 qendra votimi dhe njihet si bastion i opozitës.

Pritet që rezultati aty të dalë brenda pak orësh.