"Më dëgjoni mua"/ Rama i sigurt paralajmëron: Meta ditën e hënë do të...

Kryeministri Rama ka paralajmëruar se opozita me në krye Ilir Metën pas 25 prillit do kthehen në lepuj.

Nëse vlonjatët do t'i besojnë 9 mandate, Edi Rama premtoi se do punojë 100 herë më shumë. 

"Tregoni Ilir Metës se Vlora ka vendosur të ngjitet dhe kush vjen ta kapi nga këmbët thyejnë hundët. Kush do na tregojnë, sfurqet dhe sëpatat pas ditës së hënë do bëhen lepuj", tha Rama.