“Me laps e letër”/ Rama bën parashikimin për mandatet: Rezultati final, PS fiton...

Kryeministri Edi Rama na ka treguar se çfarë pret nga zgjedhjet e 25 prillit. 

Rama parashikoi mandatet në një letër dhe doli në rezultatin se PS do të marrë 74-78 deputet, ndërsa nuk kanë munguar “thumbat” për presidentin Ilir Meta. 

Edi Rama: PS fiton 74 deri në 78 mandate, po bëri ky ndonjë tërmet të madh, shkojmë edhe 80
Qytetari: Po Ilir Meta do të japë dorëheqjen pastaj? 
Edi Rama: Kështu ka thënë, eha sa gjëra ka thënë ai...