"Më ndiq sot"/ Kryeministri Rama bën lëvizjen e fundit, njofton se sot në orën...

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisonin “Opinion” do të jetë kryeministri Edi Rama. 

Kryeministri Rama do të përballet me një panel gazetarësh, teksa do të flasë për fushatën zgjedhore, raportet me opozitën dhe presidentin, pritshmëritë për zgjedhjet e së dielës, por dhe ngjarjet e fundit të fushatës. 

"Më ndiqni në emisionin “Opinion” mbrëmjen e sotme në orën 21:00", thotë Rama.