“Më prit se po vij”/ Kryeministri Rama bën reagimin e fundit: Jam nisur drejt...

Pas Durrësit, Kryeministri Edi Rama po udhëton drejt Vlorës qytetin e fundit ku do të përfundojë fushatën elektorale për zgjedhjet e 25 prillit. 

Kreu i Qeverisë ka publikuar një pjesë të skenografisë së organizuar në Lungomaren e Vlorës, ku shihen të vendosura me distancë sociale mijëra karrige. 

“Dhe tani, Finalja e Finaleve. Vlooooooooraaaaaa më prit, erdhaaaa”, shkruan Rama.