Merr fund/ "Sot Ilir Meta jep dorëheqjen". Vjen reagimi i bujshëm nga...

Gazetari Arian Çani tha se presidenti Ilir Meta pritet që të japë sot dorëheqjen si pasojë e humbjes në zgjedhje.

Duke iu referuar burimeve të tij, Çani tha se Meta po përgatit fjalimin e dorëheqjes dhe po pret të mbarojë procesi i numërimit. 

"Meta sot mund të japë dorëheqjen. Burime të brendshme thonë se Meta është duke përgatitur fjalimin. Meta është duke bërë gati fjalimin e humbjes”, tha Çani.