"Miliona...miliona"/ Zbardhet shifra, ja sa shpenzon Monika për fëmijët në Angli

LSI është partia më e shqetësuar në vend pasi e pret humbja e thellë më 25 prill.

Monika dhe Ilir Meta në media bëjnë thirrje që të rinjtë të kthehen në Shqipëri, por fëmijët e tyre i kanë larguar për në Londër.

Por sa miliona ka harxhuar Monika? Rezulton se kryetarja e LSI dhe presidenti Meta shpenzojnë 160 mijë euro për të shkolluar fëmijët në Londër. Por Kryemadhi përlotet nëpër studio TV për tu hedhur hi syve shqiptarëve.