Monika na befason me sinqeritetin: Nuk fle me Ilir Metën, ai bën shumë...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, thotë se nuk fle më me presidentin Ilir Meta, duke shtuar se ai aktualisht është me kushtetutën. 

“Me këtë moshë që jemi ne, nuk i hyjmë në punë njëri-tjetrit. Aktualisht nuk fle me presidentin. Është me kushtetutën dhe demokracinë”, tha Monika. 

Një gjë që nuk të pëlqen tek Meta? “Bën shumë thashetheme. E ka me dëshirë të madhe që t’i dëgjojë”, tregon Monika për “Fiks Fare”.