Nuk ka ngelur askush tek LSI-ja/ E FUNDIT: Ish-Drejtuesi i Metës i Bashkohet PS

Partisë Socialiste në qarkun e Beratit, i bashkohet edhe ish-kryetari i Bashkisë së Kuçovës, Selfo Kapllani.

Ish-Drejtues i LSI-së ka braktisur Ilir Metën dhe është angazhuar për fitoren e socialistëve në zgjedhjet e 25 prillit. 

“Do të jap kontributin e tim për arritur objektivin për 5 mandate në qarkun e Beratit. Të gjithë të angazhuar për të fituar mandatin e 3-të me kryeministër Edi Ramën”, tha Kapllani.