“Nuk keni parë asgjë akoma”/ Rama bën paralajmërimin e madh: Më 25 prill...

Rama zhvilloi takimin përmbyllës të ‘jashtëzakonshëm’, në qytetin e Elbasanit mijëra qytetarë janë mbledhur për mbështetjen më 25 Prill. 

Kryeministri duke marrë shkas nga reshjet e shiut, tha se me 25 prill shiu do kthehet në breshër. 

"Unë thoja nëse nuk fillon shiu kemi një problem dhe uroj që të fillojë kështu siç është që të bëhet breshër me 25 prill. Ata PD-LSI i kishin bërë llogaritë gabim, nuk kane parë asgjë akoma. Ne nuk jemi parti që vijmë në Elbasan fusim 12 ballokume dhe nxjerrim 6 ballokume”, deklaroi Rama.