“Nuk ta jap votën! Harrojeee”/ Edi Rama del jashtë ‘parashikimeve’, dhe i jep...

Teksa na ndajnë vetëm 20 ditë nga zgjedhjet, një komentues demokrat ka refuzuar t'i japë votën kryeministrit Edi Rama.

Ndryshe nga çfarë bën zakonisht duke u munduar ta bindë, Rama këtë herë reagon jashtë “parashikimeve” të tij.

Demokrati: Nuk me intereson fare as vaksinimi as turizmi. Per mua dhe zonën time. Ske ber asgje. Nuk ta jap me votën! Harrojeee! 
Rama: Hic mos ma jep, fli gjume se ka kush mendon per punë.