Numërohen votat/ Dy femra tërheqëse, ja kush fiton mes Gridës dhe Elisës

KQZ ka bërë publike të dhënat e fundit lidhur me votimin e kandidatëve në qarkun e Tiranës. Mandatet në kryeqytet u ndanë në 18 mandate për PS, 15 për PD dhe dy për LSI-në. 

Dy figurat politike në këtë garë që kanë ngjallur interes janë Elisa Spiropali dhe Grida Duma. Por si kanë votuar qytetarët dy bukuroshet e politikës? 

Janë numëruar 448 kuti nga 1.243, ja rezultatet: 
》Grida Duma 3511 vota 
》Elisa Spiropali 4.077 vota