“O çuna bëhuni gati”, Rama jep lajmin fantastik: Do ndodhë së shpejti!

Kryeministri Edi Rama ka postuar pamje nga punimet që bëhen në aeroportin e Kuksit i cili është drejt inaugurimit.

Rama ka postuar një foto të aeroportit dhe shkruan se do të hapet së shpejti duke sjellë emigrantët në Kukës.

"O çunat e Londrës bohuni gati se do vini në Shqipëri në aeroportin e ri të Kukësit” shkruan Rama.