Pasi fitoi zgjedhjet/ Rama njofton shqiptarët: Për herë të parë, sot në orën...

Kryeministri Edi Rama është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”. 

Në intervistën e tij të parë pas fitores së siguruar nga zgjedhjet e 25 prillit dhe marrjes së mandatit të tretë, Rama përballë gazetarëve do të flasë për rezultatin historik të socialistëve. 

“Për herë të parë pasi fitova mandatin e 3-të. Sonte dal përballë gazetarëve në orën 21.00 në OPINION dhe ER-TV”, njofton Rama.