Pasi u nda nga burri/ Grida Duma i befason të gjithë, bën gati martesën me...

Pas shumë kohësh, po vërtetohet lidhja e dashurisë mes Grida Dumës dhe Ervin Salianji. 

“Real News” ka mësuar nga burime të sigurta se lidhja mes Grida Dumws dhe Ervin Salianjit do të kurorëzohen në martesë. 

Burimet rrëfyen se çifti do të martohet pas dy muajsh, por Duma - Salianji ende nuk e kanë pranuar publikisht diçka të tillë. Gjithashtu çifti është parë në intimitet në Qerret, në një zonë vilash rezidenciale.