Moderatorja shqiptare zbulon emrin e kryeministrit të ri/ Befasi: "Sot kam votuar...

Aktorja Rudina Dembacaj di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi Rudina ka realizuar një bisedë me pyetje-përgjigje me fansat e saj në Instagram, të cilëve iu ka shuar kureshtjen për pyetjet se cilën parti do të votojë sot më 25 prill. 

Kujt do t’ia japësh votën në zgjedhje? “Do të votoj Partinë Socialiste dhe Belinda Ballukun sepse e dua shumë. Rama është kryeministri i ardhshëm", tha Dembacaj.