"Po ku je o Mbret"/ Një grua e vendos në siklet Ramën, kryeministri ia kthen...

"Shqipëria Buzëqesh" falë punës fantastike të kryeministrit Rama. 

Kreu i Qeverisë ditën e sotme ishte në ambientet ku po vaksinohen të moshuarit +60 vjeç. Rama u prit me urimet e shumta nga të moshuarit ku bie në sy reagimi i një gruaje. 

Gruaja: "Po ku je o yll drite. O yll...shyqyr qe te pashë ty sot! Je mbret i Shqipërisë!
Rama qesh dhe largohet duke thenë: Ouuuuu, po ca ylli thua?