Rama apo Basha? Bleona Qereti zbulon gjithçka: "Vota ime më 25 Prill shkon për...

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka zbuluar emrin e partisë që do të votojë në zgjedhjet e 25 prillit

Pavarësisht se jeton në Amerikë, Bleona ka konfirmuar se fundjavën e ardhshme mbërrin në Shqipëri dhe do të zgjedhë mes Bashës dhe Ramës. 

Basha apo Rama? "Me Edin kam miqësi. Unë do të kthehem nga Amerika në fundjavë dhe do të votoj Partinë Socialiste dhe Edi Ramën për të ardhmen e Shqipërisë. Mendoj se Rama e meriton mandatin e trete", tha Bleona.