Rama - Basha? Mevlani i Përputhen e zbulon: "Vota ime më 25 prill shkon për...

Konkurrenti i njohur i Përputhen, Mevlan Shaba na ka treguar se është bërë pjesë e Partisë Socialiste pasi beson tek mandati i 3-të. 

Këngëtari që merr pjesë tek emisioni i të rinjve në Top Channel është angazhuar në strukturat e Partisë Socialiste duke mbështetur Edi Ramën. 

"Do të votoj Partinë Socialiste. Mbështes Edi Ramën dhe punën e tij të palodhur për të bërë Shqipërinë një vend të denjë evropian. Për mua, Rama është kryeministëri më i mirë në historinë e Shqipërisë”, tha Mevlani.