Rama lë pa fjalë gazetarin, heq mikrofonin dhe befasisht në mes të emisionit...

Kryeministri Edi Rama është i ftuar mbrëmjes së sotme në emisionin ‘5 pyetje nga Babaramo’. 

Por në një moment papritur kryeministri ka hequr mikrofonin dhe është larguar nga emisioni. 

Gazetari Ilir Babaramo, shkruan se Rama ka refuzuar t’i përgjigjet shumë pyetjeve dhe ka hequr mikrofonin duke u larguar në mënyrë të befasishme.