Rama nuk i beson syve/ Skuqet e gjithë Vlora, pritet fitorja historike e PS-së

Partia Socialiste po i jep fund fushatës elektorale ku pritet një fitore spektakolare +75 mandate. 

Edi Rama ka zhvilluar një takim fantastik në Vlorë ku “mijëra...mijëra” qytetarë janë mbledhur për mbështetjen e spocialistëve në zgjedhjet e 25 Prillit. 

Kryeministri nuk i beson syve nga pjesëmarrja e jashtëzakonshme ku e gjithë Lungomarja është mbushur plot duke paralajmëruar uraganin socialist. Rama tha se Durrësi do t’i japë shuplakën e fundit Sali Berishës dhe Ilir Metës.