Rama thyen rekord me audiencën/ Mposht Lulin dhe PD-në. Shikoni çfarë...

Një ditë larg zgjedhjeve të 25 Prillit dhe liderët politikë kanë mbyllur ditën e sotme fushatën elektorale. 

Kryeministri Rama në Vlorë, ndërsa Basha në kryeqytet. Përveç mbështetësve që ishin prezent, mijëra qytetarë kanë ndjekur në rrjetet sociale mitingjet. 

Kryeministri Rama ka thyer rekordin e audiencës me rreth 60 mijë ndjekës në kohë reale, ndërsa Basha as 15 mijë nuk i ka bërë dot.